Jaký přínos bude mít VAŠE hudba z Online Mixing a Mastering

Jaký přínos bude mít VAŠE hudba z Online Mixing a Mastering

Pokud by existoval snadný a levný způsob, jak docílit toho že bude vaše hudba znít tak dobře jako od vašeho oblíbeného interpreta, využili byste ho?

 

Právě jste googlovali “online mix a mastering” nebo “mix engineer,” máte otevřeno několik karet v prohlížeči s několika odlišnými mix engineery a doufáte, že najedete toho pravého pro vaši peněženku i hudbu. Je báječné vám říci –  už nemusíte dále hledat! Naštěstí jsme se nakonec přece jenom našli a můžeme začít přetvářet vaši hudbu tak aby zněla jako z platinového alba!

MŮJ PŘÍBĚH:  Doteď si pamatuji kdy jsem začal hrát a nahrávat svou první hudbu. Neměl jsem ani tušení, že existuje něco jako mixing a mastering! Používal jsem mizerný Radio Shack mikrofon připojený přímo do mého počítače. Byl jsem naprosto v okouzlen tím, že můžu nahrávat a vrstvit tracky jako umělci v radiích. Jenom… to neznělo moc dobře. Ani trochu dobře. Ale to mě nezajímalo, měl jsem rád ten pocit, že hraji na hudební nástroj, že nahrávám muziku a že mám pod kontrolou každičký aspekt hudby. Později, když jsem své výtvory začal porovnávat s komerčními kousky, uvědomil jsem si, jak strašně to zní a styděl jsem se za to, že jsem něco takového zveřejnil. Mít kontrolu nad hudbou vlastně není vůbec jednoduchá věc. Já vás ubezpečuji, že profesionální mix, je přesně to co potřebovala moje hudba, a nyní potřebuje ta vaše. Neboli potřebujete mixing engineera.Mixing Engineer

Takže, pokud nejste jako já a uvědomíte si, že vaše hudba nezní tak dobře jak by mohla, prostě nezní jako vaše oblíbené album. Koupili jste si krásné DAW rozhraní, máte pár plug-inů, přečetli jste několik článků a tipů jak na mix. Trávíte veškerý váš čas frustrací s mixem hudby, než abyste raději hudbu vytvářeli. Nemáte čas nebo chuť k objevování a objednávání vybavení a plug-inů za tisíce dolarů. Nemáte hudební vzdělání, a co je nejdůležitější nemáte roky zkušeností s mixing a masternig. Získání zkušeností je naprosto nezbytné pro světový mix.

Jsem zde, abych byl VAŠE zkušenosti, váš partner. Váš nástroj jak dělat hudbu o které jste snili.

 

Virtual Mix Engineer

  • Roky zkušeností s prací stovek umělců všech stylů
  • Nejnovější vybavení, monitoringt a plug-iny pro vaši hudbu
  • Včetně podpory garantující perfektní mix pro vás
  • Cenově dostupný, rychlý, přátelský s profesionálními službami a komunikací

Na vlastní pěst

  • Nedostatek zkušeností, znalostí oboru
  • Diskutabilní monitoring a nedostatek kvalitního vybavení
  • Tvoření hudby se stává frustrací, ne zábavou

 

Co říkají umělci na spolupráci s Virtal Mix Engineerem:

WOW. Pracoval jsem s několika “profesionály” z oboru. Přišlo mi, že si za čas a efektivitu i jejich neprofesionální přístup účtovali stále víc a víc. Málem jsem to vzdal naději, že najdu skutečného odborníka. A pak jsem začal pracovat se Scottem. Už nějakou dobu se nebojím o mé mixy, protože vím, že jsou v těch nejlepších rukou. Instinktivně ví, jakým směrem by se měla moje hudba ubírat. Je pohotový a jeho zpětná vazba je pro mě vždy velkým přínosem. Důrazně doporučuji Scotta, pokud máte zájem o nějaký posun v před, na další úroveň. -Terence
Není to pouze Scottovou prací, že má hudba nemůže vyjít, dokud se jí nedotknout jeho “kouzelné ruce”. Je to také o excelentní komunikaci, rychlé odezvě a přístupu k financím. Tím si také ze mě udělal velmi loajálního klienta. Už se nemůžu dočkat, co udělá s mými dvěma nejnovějšími tracky. VÍM, že z toho budu mít husí kůži. Kreativita, preciznost a nejvyšší možná kvalita. Scottův výkon je vždy skvělý. Nikoho jiného nemůžu více doporučit. -AVA

Rozumím tomu, když řeknete, že rozpočet pro album je pořádně utažený. Hudba nemusí být práce na plný úvazek a stejně se vracíte po nahrávání pozdě v noci a strávíte tím také celý víkend. Utrácíte peníze za studio, propagaci, mixing a masternig to jsou všechno přirozené věci, které vám pomohou k dosažení lepšího výsledku. Stejně tak jako když si zaplatíte dobrého instalatéra, mechanika nebo zubaře. Pokud chce, aby vaše hudba alespoň zněla, jako profesionální POTŘEBUJETE pracovat s někým takovým. Někým kdo má talent, zkušenosti. Jen pomyslete na všechny ty možnosti, které se vám ve světě hudby otevírají. Rádia, fanoušci, kteří doporučí hudbu svým přátelům, licence k filmům a v TV.

To vše se vám může splnit. Ano – je to investice, pravděpodobně nejlepší, jakou ve své hudební kariéře kdy uděláte.  Moje mixy vám mohou přinést více než jen čistý a profesionální zvuk.  Mohou to být fanoušci. Stačí, když si poslechnete PŘED a POTÉ. Ukázky vám pomohou se rozhodnout. Uslyšíte dramatický rozdíl mezi “hrubým” mixem, a finálním.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/10005780″ params=”” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Pro více ukázek mé práce přejděte na stránku SLUŽBY.

Zvu vás, abyste učinili pozitivní krok vpřed. To nejlepší co můžete pro vás a vaši hudbu udělat. Řekněte mi o vaší hudbě a cílech. Objednej si mix a můžeme začít předvádět váš talent s nejlépe znějícím mixem.

P.S. Sám dobře vím, jak je těžké skládat, produkovat a nahrávat muziku jenom proto, abyste poté uvízli na mix stagi. Zkuste mi poslat váš první song a na vlastní uši uslyšíte, že díky naší spolupráci se vám otevřou nové možnosti ve světě hudby.

 Objednejte mix ihned

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Contact the Mixer
VME Tweets
Virtual Mix Engineer